Wymiana oleju i naprawa hamulców

Wymiana oleju i naprawa hamulców

Olej silnikowy jest najważniejszym płynem w samochodzie – to dzięki niemu układ smarowania działa bez zakłóceń, a auto może cieszyć się pełną sprawnością i bezawaryjnością. Olej silnikowy spełnia wiele funkcji – z jednej strony redukuje tarcia tłoków oraz cylindrów, z drugiej zaś – odprowadza zanieczyszczenia, które zatrzymują się na filtrze oleju, a także, dzięki zawartych składnikach, zapewnia ochronę antykorozyjną.
Nie ma zasady co do częstotliwości wymiany oleju w samochodzie – każdy producent we własnym zakresie ustala ilość przebytych kilometrów, po których wymiana oleju jest niezbędna. Jako warsztat dysponujący szeroką dokumentacją techniczną do bardzo wielu samochodów osobowych i dostawczych jesteśmy w stanie szybko i sprawnie ustalić, kiedy należy wymienić olej silnikowy. Ponadto, dzięki wspomnianej dokumentacji, a także za sprawą odpowiednich, zaawansowanych technologicznie narzędzi oraz oczywiście solidnemu personelowi złożonemu z doświadczonych mechaników samochodowych, świadczymy usługi z zakresu wymiany oleju niezwykle szybko i sprawnie.
Podejmujemy się również wymiany filtrów oleju, klocków hamulcowych oraz pasków napędowych. W naszym serwisie dokonujemy również wymiany kompletnych rozrządów. Oferujemy także przeglądy, zarówno sezonowe i kontrolne, jak i pogwarancyjne oraz okresowe – nie zwlekaj, sprawny samochód to nie tylko Twoja wygoda i oszczędność pieniędzy. To przede wszystkim Twoje bezpieczeństwo.

Comments are closed.

Top