Serwis samochodów osobowych i dostawczych

Warsztat samochodowy PIT-STOP działa w Chorzowie, przy ulicy Lompy 11a. Przez lata prowadzenia działalności z zakresu diagnostyki oraz mechaniki pojazdów znacznie rozszerzyliśmy zakres oferowanych usług, wychodząc naprzeciw zmieniającym się trendom oraz idącym za tym wymaganiom Klientów.

Zależy nam nie tylko na wyeliminowaniu usterek w aucie, ale także zapobieganiu powstawaniu nowych – właśnie dlatego, poza dokładną pracą serwisową, służymy fachową poradą i dokładnymi informacjami z zakresu eksploatacji pojazdów osobowych oraz dostawczych. Prawidłowa eksploatacja samochodu pozwala dłużej cieszyć się bezawaryjną jazdą oraz zaoszczędzić pieniądze na kolejnych naprawach.

Pracujemy z pasją do motoryzacji i z takim nastawieniem wychodzimy do każdego Klienta, niezależnie od rodzaju usterki, z jaką się do nas zgłasza.

Auto serwis to podstawa naszej działalności, ale właściciele motocykli również znajdą u nas coś dla siebie – nasz moto serwis to szeroki zakres usług diagnostycznych i naprawczych jednośladów – skuterów, motorowerów oraz motocykli.

Masz problem z samochodem lub motocyklem? Potrzebujesz fachowej diagnostyki, wymiany opon lub klimatyzacji? W tych oraz innych przypadkach zapraszamy do kontaktu – przyjedź, zadzwoń lub wypełnij formularz kontaktowy na naszej stronie!

Nasi partnerzy:

Jak do nas trafić?

Top