Klimatyzacja – serwis i diagnostyka

Klimatyzacja – serwis i diagnostyka

Klimatyzacja w aucie to w dzisiejszych czasach standard. Odpowiednia wilgotność oraz temperatura powietrza w samochodzie to rzecz pożądana, gdy dokucza upał, ale sprawdza się także w np. deszczowy i wilgotny dzień, za sprawą umiejętnej regulacji poziomu wilgotności w kabinie. Dziś dostęp do klimatyzacji w pojazdach jest znacznie szerszy niż jeszcze kilkanaście lat temu i nie stanowi ona już synonimu luksusu.
Warto jednak pamiętać, że przynajmniej raz w roku powinno się sprawdzać działanie klimatyzacji. Często należy podjąć się tego zadania wcześniej, gdy na przykład temperatura powietrza przy włączonej klimatyzacji znacznie odstaje od pierwotnego działania lub siła nawiewu wyraźnie osłabła. Do serwisu należy udać się również w przypadku pojawiania się nieprzyjemnego zapachu.
Oferujemy pełny serwis oraz dokładną diagnostykę klimatyzacji w samochodach osobowych. Wśród świadczonych przez nas usług znajdą Państwo między innymi osuszanie i płukanie układów klimatyzacji, naprawę przewodów czy też wymianę skraplaczy, kompresorów, osuszaczy, parowników oraz zaworów. Do obsługi klimatyzacji używamy profesjonalnej stacji firmy BOSCH AC 751, która dzięki zastosowaniu innowacyjnej technologii, jest najbardziej precyzyjnym, wśród konkurencji urządzeniem na rynku.
W zakres naszych usług wchodzą także usługi odgrzybiania klimatyzacji, zarówno ozonowe, jak i chemiczne. Do odgrzybiania ozonem korzystamy również z profesjonalnego urządzenia firmy Magnetii Marelli, natomiast do chemicznego odgrzybiania używamy najlepszego na rynku preparatu firmy Wurth.

Comments are closed.

Top